Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking

  • 2 soveværelser
  • 1 badeværelse

Denne indkvartering ligger 7 km fra Camera Obscura and World of Illusions og 8 km fra National Museum of Scotland.

Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking tilbyder nærhed til Tony Macaroni, der serverer de fineste italienske og europæiske delikatesser i nabolaget. Edinburgh Slot ligger ved siden af villaen. En køretur til Edinburgh lufthavn vil tage lidt over 15 minutter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking
3 Bedroom - 2 Bathroom Townhouse In Corstorphine Near Murrayfield Stadium - Direct Bus To Edinburgh City Centre In 20 Minutes - Two Private Parking Spaces - Private Sunny Garden - Recently Refurbished
pris kun for mobil

3 Bedroom - 2 Bathroom Townhouse In Corstorphine Near Murrayfield Stadium - Direct Bus To Edinburgh City Centre In 20 Minutes - Two Private Parking Spaces - Private Sunny Garden - Recently Refurbished

9.7
Enestående 29 anmeldelser
454 m fra overnatningsstedet
USD 589 USD 530
pr. nat
4 Bedroom House - Free Parking
pris kun for mobil

4 Bedroom House - Free Parking

10
Enestående 4 anmeldelser
755 m fra overnatningsstedet
USD 316 USD 284
pr. nat
Kingswood
pris kun for mobil

Kingswood

8.0
Meget godt 7 anmeldelser
1 km fra overnatningsstedet
USD 337 USD 303
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Edinburgh Lufthavn
    9 km

    Togstationer

    Edinburgh Waverley station
    7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel

    På værelser

    • Dagligstue

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvor meget koster det at bo på Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking?
      Lejen på Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking starter ved 315£ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking?
      Gæster på Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking?
      Restauranter i nærheden af Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking omfatter Spicey Lounge og Spice Lounge Kitchen.
    • Har Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking et spabad?
      Ja, Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking tilbyder et boblebad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Edinburgh Lufthavn
    9 km

    Togstationer

    Edinburgh Waverley station
    7 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Modern 2 Bedroom Home In Edinburgh Free Parking

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk